Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

MDK Silesia Nieruchomości

1 Maja 88 Katowice

Mapa

666 143...

666 143 944

biuro czynne: otwarte teraz do 16:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, wynajem

www.mdksilesia.pl

Pokaż więcej

Nasi Agenci

Magdalena Kołton

Magdalena Kołton

O nas

Nasze biuro świadczy specjalistyczne usługi w zakresie pośrednictwa w zakupie, sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną realizowanych transakcji.

Jesteśmy z Państwem podczas całego procesu wyszukiwania nieruchomości, negocjowania warunków umowy podczas jej podpisania oraz zapewniamy obsługę po sprzedażową.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości rynku nieruchomości udzielamy naszym klientom fachowych porad niezbędnych dla zrealizowania najbardziej korzystnych transakcji. Współpracujemy z najlepszymi biurami notarialnymi, rzeczoznawcami i bankami udzielającymi kredytów mieszkaniowych.

Pośrednik w obrocie nieruchomościami Magdalena Kołton nr. licencji 19561

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

38

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia MDK Silesia Nieruchomości

Filtruj

175 000 zł38 m² 4 605,26 zł/m²

Magda

Magda

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 38 m , usytuowane w niskim budynku w zielonej części Jaworzna ul. Energetyków Układ...

Szczegóły ogłoszenia

341 440 zł1 067 m² 320 zł/m²

Magda

Magda

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy sprzedaż działek budowlanych w Gliwicach przy ul. Pomorskiej w dzielnicy Żerniki. Szybki dojazd do dk 88 , dk 78 oraz autostrady A1....

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł37,20 m² 2 876,34 zł/m²

Magda

Magda

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 37m położone w Mysłowicach przy ul. Górniczej (blisko Dworca pkp). Mieszkanie składa się z: - pokoju -...

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł48,10 m² 3 742,20 zł/m²

Magda

Magda

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 48m2, w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc...

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł81,53 m² 6 745,98 zł/m²

Magda

Magda

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na s przedaż: gotowa inwestycja przynosząca stały dochód - 3 kawalerki w jednym mieszkaniu | Będzin, ul. 1 maja Szukasz nieruchomości, która...

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł56 m² 6 767,86 zł/m²

Magda

Magda

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferuję Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Katowicach, przy ulicy Obroki. Ta część budynku została dobudowana w latach 90. Nad...

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł102 m² 7 647,06 zł/m²

Magda

Magda

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie własnościowe z wyodrębnioną księgą wieczystą o pow. 102m2 - Katowice Śródmieście ul. Dąbrowskiego. Na...

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł45 m² 4 888,89 zł/m²

Magda

Magda

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sosnowiec - ul. Białej Przemszy | 2 pokoje z balkonem osobna widna kuchnia Na sprzedaż ustawne mieszkanie dwupokojowe, idealne zarówno do zamieszkania,...

Szczegóły ogłoszenia

226 560 zł708 m² 320 zł/m²

Magda

Magda

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane na Osiedlu Fazaniec w Bytomiu w dzielnicy Szombierki. Działki budowlane zlokalizowane są w sąsiedztwie Parku Fazaniec -...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 036 750 zł159,50 m² 6 500 zł/m²

Magda

Magda

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu na Osiedlu Sandacza, idealnie skomunikowanego z centrum Katowic i autostradą A4,...

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł160 m² 37,50 zł/m²

Magda

Magda

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Do wynajęcia wyjątkowa nieruchomość. Dom położony jest w cichej, zielonej okolicy - tuż przy lesie , z dala od zgiełku, w otoczeniu...

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł48,50 m² 6 082,47 zł/m²

Magda

Magda

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Świętochłowice ul. Polna Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,5 m , położone na 3. piętrze w niskim, zadbanym budynku po...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł78 m² 7 679,49 zł/m²

Magda

Magda

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Parterowy dom szeregowy z ogrodem i garażem - Mysłowice, ul. Świerczyny Na sprzedaż komfortowy dom szeregowy o powierzchni 78 m z...

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²98 m² 5 390 zł

Magda

Magda

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wynajmu lokalu użytkowego - katowice, ul. Jagiellońska Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 100 m (z możliwością dostosowania...

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł340 m² 3 529,41 zł/m²

Magda

Magda

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:625 m²

Oferujemy na sprzedaż kamienicę o powierzchni całkowitej 340m2 Budynek podpiwniczony, dodatkowo do dyspozycji jest strych. Powierzchnia użytkowa 340...

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł5 433 m² 515,37 zł/m²

Magda

Magda

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Inwestuj w doskonałą lokalizację! Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5433 m , idealna pod działalność przemysłową,...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł160 m² 15 625 zł/m²

Magda

Magda

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Wyjątkowy dom do wynajęcia w otoczeniu natury - przy lesie, z dużą działką i strefą rekreacyjną Oferuję do wynajęcia wyjątkowy dom...

Szczegóły ogłoszenia

223 600 zł520 m² 430 zł/m²

Magda

Magda

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

39,80 zł/m²250 m² 9 950 zł

Magda

Magda

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal idealny do prowadzenia kancelarii prawnej, księgowej lub innej działaności oraz niezależny budynek usługowo-biurowo-magazynowy....

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł59 m² 6 423,73 zł/m²

Magda

Magda

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Klimatyczne mieszkanie na poddaszu w centrum - kamienica z windą Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie na poddaszu , położone...

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł46,86 m² 11 096,88 zł/m²

Magda

Magda

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z tarasem | Ligota Park Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z tarasem, położone na...

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł438 m² 4 563,93 zł/m²

Magda

Magda

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:4 118 m²

Na sprzedaż: kamienica w Katowicach - Szopienice Duża działka 4118 m | Budynek zadbany | Świetna inwestycja Oferuję na sprzedaż zadbaną,...

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

Magda

Magda

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2 w Katowicach na ul. Przelotowej, podzielone na dwie kawalerki o powierzchni 20 m2....

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40,05 m² 7 465,67 zł/m²

Magda

Magda

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta inwestycyjna - dwupak mieszkań w odremontowanej kamienicy, ul. Roosevelta, zabrze Na sprzedaż atrakcyjny pakiet dwóch mieszkań inwestycyjnych...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł135,90 m² 5 658,57 zł/m²

Magda

Magda

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:366 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i garażem - Siemianowice Śląskie, ul. Storczykowa Kupujący nie ponosi opłat za usługę...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł3 732 m² 160,50 zł/m²

Magda

Magda

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę z przeznaczeniem pod zabudowę usługową, produkcyjną i magazynową, położoną w Katowicach-Szopienicach...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł124,50 m² 5 132,53 zł/m²

Magda

Magda

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Oferujemy domy w zabudowie szeregowej znajdują się w Czeladzi ul. Widokowa. Cena zawiera: - wykończenie w stanie surowym zamkniętym, - na...

Szczegóły ogłoszenia

223 440 zł560 m² 399 zł/m²

Magda

Magda

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w Zabrzu Biskupicach przy ul. Kasprowicza. Działki przeznaczone są pod zabudowę jednorodzinną,...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63 m² 11 095,24 zł/m²

Magda

Magda

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ul. Rzepakowej, w prestiżowej inwestycji Nowy Brynów....

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł53,50 m² 7 474,77 zł/m²

Magda

Magda

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie własnościowe o powierzchni 53,40 m , położone na 9. piętrze w 11-piętrowym bloku...

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł4 118 m² 485,43 zł/m²

Magda

Magda

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

Magda

Magda

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 50m2 w Mysłowicach przy ul. Górniczej. Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

382 760 zł1 367 m² 280 zł/m²

Magda

Magda

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta działka budowlana w Bytomiu-Stolarzowicach to idealne miejsce, by zrealizować Twoje...

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł9 017 m² 188,53 zł/m²

Magda

Magda

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 9017 m - budynek usługowy, siewierz, przy dk91, blisko lotniska Opis ogłoszenia Na sprzedaż działka inwestycyjna...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł137 m² 3 642,34 zł/m²

Magda

Magda

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:318 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 90m2 w skład którego wchodzą: parter: - przedpokój - kuchnia - salon - łazienka - wc piętro I: - 2...

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł63,50 m² 7 070,87 zł/m²

Magda

Magda

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Mysłowicach na osiedlu Wielka Skotnica. Główne atuty mieszkania: 3 pokoj e (64m2) - idealne dla rodziny,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł117 m² 5 376,07 zł/m²

Magda

Magda

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:261 m²

Na sprzedaż nowy dom szeregowy przy parku Fazaniec, bytom. Kupujący nie ponosi opłat za usługę pośrednictwa i podatku od czynności cywilno prawnych...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł90,41 m² 6 293,55 zł/m²

Magda

Magda

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:244 m²

Oferujemy domy w zabudowie szeregowej znajdują się w Bytomiu ul. Cegielniana Cena zawiera: - wykończenie w stanie surowym zamkniętym, - na...

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł59 m² 8 220,34 zł/m²

Magda

Magda

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 58m2 w Katowicach przy ul. Rolnej Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze w bloku...

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł86 m² 8 138,37 zł/m²

Magda

Magda

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:426 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 426 m . Nieruchomość posiada funkcjonalny układ pomieszczeń i daje wiele...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna
Zamknij